Läsbord Danmark

Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄSBORD, Danmark, 1960-tal, höj -och sänkbart

Slitage

275987

2014-11-07