Charlotte Gyllenhammar fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GYLLENHAMMAR, Charlotte (född 1963): Självporträtt,signerad, daterad och numrerad på baksidan Charlotte Gyllenhammar-94, 144/300, färgseriegrafi på papper, motivets storlek 23,5x20 cm

276006

2014-11-13