Charlotte Gyllenhammar fotografi
Valmis
2014-11-13
276006
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GYLLENHAMMAR, Charlotte (född 1963): Självporträtt,signerad, daterad och numrerad på baksidan Charlotte Gyllenhammar-94, 144/300, färgseriegrafi på papper, motivets storlek 23,5x20 cm