Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1880-tal, nyrenässans, valnöt och rot, skrivskiva med läderimitation, lådor i sargen samt hurtsar, mässingsbeslag, höjd 78, 131x70 cm, nyckel saknas
Ytskador
276030
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här