Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1880-tal, nyrenässans, valnöt och rot, skrivskiva med läderimitation, lådor i sargen samt hurtsar, mässingsbeslag, höjd 78, 131x70 cm, nyckel saknas

Ytskador

276030

2014-11-07