Horst Antes färglitografi

Horst Antes färglitografi
Horst Antes färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTES, Horst (Tyskland född 1936): Komposition med figur, signerad, färglitografi, ca 95x66 cm

276033

2014-11-07