Sybord 1800-talets slut

Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut
Sybord 1800-talets slut

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, intarsiadekor, fanérat i mahogny, höjd ca 75, 59x46 cm

Fanérbortfall, fanérskador

276048

2014-11-07