Gallerskål assietter Rörstrand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALLERSKÅL, ASSIETTER, 12 st, 1900-talets början, flintgods, Rörstrand, dekor i blått, skålens längd ca 35, assietternas diameter 21 cm

Smärre krackeleringar och missfärgningar

276054

2014-11-07