Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, engelsk stil, genombruten dekor i ryggbricka, sits i konstskinn, dekorspik, sitthöjd ca 48 cm
Proveniens: Wifsta herrgård
Skador, slitage
276055
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här