Karmstolar engelsk stil

Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil
Karmstolar engelsk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, engelsk stil, genombruten dekor i ryggbricka, sits i konstskinn, dekorspik, sitthöjd ca 48 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Skador, slitage

276055

2014-11-07