Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, räfflad låda, runda kannelerade ben, höjd ca 51, 53x38 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Bruksslitage

276059

2014-11-07