Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "Sydishav", signerad och daterad Lars Lerin -90, 13/150, träsnitt, ca 14,5x22 cm

276066

2014-11-08