Skål Tapio Wirkkala

Skål Tapio Wirkkala
Skål Tapio Wirkkala
Skål Tapio Wirkkala
Skål Tapio Wirkkala
Skål Tapio Wirkkala
Skål Tapio Wirkkala

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, glas, formgiven av Tapio Wirkkala, signerad, numrerad 3588, höjd 16, diameter 19,5 cm

276090

2014-11-07