Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAKKRONA, 1900-talets början, 3 armar, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 86 cm, medföljer kupor med prismor
Proveniens: Wifsta herrgård
276093
2014-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här