Barbro Gustfsson oljemålning

Barbro Gustfsson oljemålning
Barbro Gustfsson oljemålning
Barbro Gustfsson oljemålning
Barbro Gustfsson oljemålning
Barbro Gustfsson oljemålning
Barbro Gustfsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUSTAFSSON, Barbro (född 1936): "Blomman", signerad och daterad B Gustfsson -89, olja på duk, ca 25x26 cm

276118

2014-11-08