Peter Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Höst i viken, signerad PA Persson, olja på duk, 46x68 cm

276120

2014-11-08