Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDBERG, Alf (1905-1990): "Skogsrummet", olja på duk, signerad Alf Lindberg, olja på duk, ca 54x67 cm.
Utställd: Gummesons Konstgalleri 1965 katalognummer 302, Nr 33 "Skogsbrynet"

276127

2014-11-08