Skrivbordslampa Tizio Richard Sapper

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, "Tizio", Richard Sapper, Artemide, Italien, 1980/90-tal, svartlackerad metall samt plast, röda detaljer, ställbar arm med motvikt, maxhöjd 118 cm

Bruksslitage

276149

2014-11-13