Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, "Tizio", Richard Sapper, Artemide, Italien, 1980/90-tal, svartlackerad metall samt plast, röda detaljer, ställbar arm med motvikt, maxhöjd 118 cm
Bruksslitage
276149
2014-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här