Toalettbord Karl Johan

Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan
Toalettbord Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOALETTBORD, Karl Johan, mahogny, beslag i mässing, höjd 147, 97x43 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage, lösa beslag

276156

2014-11-08