John Thorgren oljemålning

John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THORGREN, John (född 1918): "Höströnn", signerad och daterad J Thorgren 86, olja på duk, ca 127x98 cm

276157

2014-11-08