Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THORGREN, John (född 1918): "Höströnn", signerad och daterad J Thorgren 86, olja på duk, ca 127x98 cm
276157
2014-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här