Vera Nilsson oljemålning
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NILSSON, Vera (1888-1979): "I förvillelsens tid", signerad Vera Nilsson, olja på smörpapper uppklitrad på pannå, bildyta ca 36x15 cm
A tergo med utställningsetikett "Retrospektiv utställning 1975, nummer 131"
276170
2014-11-08