Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): "I förvillelsens tid", signerad Vera Nilsson, olja på smörpapper uppklitrad på pannå, bildyta ca 36x15 cm
A tergo med utställningsetikett "Retrospektiv utställning 1975, nummer 131"

276170

2014-11-08