Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): "The lemon seller", signerad EL, akvarell, 36x27 cm

276174

2014-11-08