Gravyrer 17/1800-tal

Gravyrer 17/1800-tal
Gravyrer 17/1800-tal
Gravyrer 17/1800-tal
Gravyrer 17/1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAVYRER, 3 st, 17/1800-tal, landskap med figurer bl a "Vue des environs de Naples", rammått ca 36x46, 37x49, 41x51 cm

Skador, fläckar

276175

2014-11-08