Skulptur i brons Ernst Billgren

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BILLGREN Ernst (född 1957): "Budbäraren", monogramsignerad och numrerad 3/100, mörkpatinerad och delvis förgylld brons, höjd inklusive marmorsockel ca 36 cm.

276183

2014-11-13