Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SOLIN Timo (född 1947): Stående kvinna, signerade och numrerade Timo Solin 4/4 E.A, polerad och grönpatinerad brons, höjd ca 51 cm med sockel.
276184
2014-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här