Timo Solin skulptur

Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur

Såld för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SOLIN Timo (född 1947): Stående kvinna, signerade och numrerade Timo Solin 4/4 E.A, polerad och grönpatinerad brons, höjd ca 51 cm med sockel.

276184

2014-11-13