Gusten Widerbäck oljemålning
2014-11-08
276201
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIDERBÄCK, Gusten (1879-1970): Motiv från Uppsalaslätten, signerad G Widerbäck, olja på pannå, ca 32x48 cm