Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIDERBÄCK, Gusten (1879-1970): Motiv från Uppsalaslätten, signerad G Widerbäck, olja på pannå, ca 33x44 cm

276202

2014-11-08