Saltkar silver 1800-tal

Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal
Saltkar silver 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, Johan Petter Grönwall, Stockholm 1824, med lyrfot, en invändigt förgylld, höjd 8, diameter 8 cm

276208

2014-11-10