Saltkar nysilver
2014-11-08
276211
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, nysilver och mässing, 1800-tal, empire, med fot i form av delfin, spår av invändig förgyllning, höjd 7 cm
Bucklor