Oljemålning efter Taraval

Oljemålning efter Taraval
Oljemålning efter Taraval
Oljemålning efter Taraval
Oljemålning efter Taraval

Klubbat för:

24 000 SEK

Schätzwert

22 000 SEK

Beschreibung

TARAVAL, Guillaume, hans efterföljare, 1800-tal, 1 par, Dansande putti, olja på duk, genombrutna förgyllda ramar, ovala, höjd 42 cm vardera

Zustandsbeschreibung

Dubblerade

276219

2014-11-11