Carlo Dolci efter oljemålning

Carlo Dolci efter oljemålning
Carlo Dolci efter oljemålning
Carlo Dolci efter oljemålning
Carlo Dolci efter oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

DOLCI, Carlo (1800-tal), efter, Bebådelsen, olja på duk, 74x59 cm

Färgbortfall, hål

276221

2014-11-09