Arne Andersson oljemålning

Arne Andersson oljemålning
Arne Andersson oljemålning
Arne Andersson oljemålning
Arne Andersson oljemålning
Arne Andersson oljemålning
Arne Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANDERSSON, Arne (född1933): Räv i höstlandskap, signerad Arne Andersson, olja på duk, ca 81x60 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Zustandsbeschreibung

276222

2014-11-08