Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDERSSON, Arne (född1933): Räv i höstlandskap, signerad Arne Andersson, olja på duk, ca 81x60 cm
Proveniens: Wifsta herrgård
Zustandsbeschreibung
276222
2014-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner