Carl Abraham Rothsten oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Insjölandskap med hus, signerad och daterad 1870, olja på pannå, ca 20x28 cm

276223

2014-11-09