Leon Fagercrantz oljemålning

Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

FAGERCRANTZ, Leon (Alfhild Leonard 1866-1935): Fiskare vid kaj, signerad Leon Fagercrantz, olja på duk, 49x61 cm

Smärre färgbortfall

276228

2014-11-08