Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
FAGERCRANTZ, Leon (Alfhild Leonard 1866-1935): Fiskare vid kaj, signerad Leon Fagercrantz, olja på duk, 49x61 cm
Smärre färgbortfall
276228
2014-11-08