Jan Håfström litografi

Jan Håfström litografi
Jan Håfström litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad och daterad Jan Håfström 2003, numrerad 797/2000, färglitografi, bladmått 74x62 cm, oramad

276239

2014-11-13