Ramar 18/1900-tal

Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVELRAMAR, 18/1900-tal, 4 st, förgyllda, yttermått ca 53x66, 64x77, 62x71 resp 48x55 cm

Skador

276241

2014-11-08