Ramar 18/1900-tal

Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal
Ramar 18/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAVELRAMAR, 6 st., 18/1900-tal, förgyllda, yttermått ca 64x103, 63x93, 84x75, 65x72, 93x75 resp 62x54 cm

Skador

276243

2014-11-08