Soff / matbord 1950-tal
2014-11-08
276263
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFF / MATBORD, 1950-tal, teak, löstagbar hylla i rotting, höjbar till matbord, höjd 56-71 cm, 114x57 resp. 114x108 cm
Bruksslitage