Soff / matbord 1950-tal

Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal
Soff / matbord 1950-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFF / MATBORD, 1950-tal, teak, löstagbar hylla i rotting, höjbar till matbord, höjd 56-71 cm, 114x57 resp. 114x108 cm

Bruksslitage

276263

2014-11-08