Byrå med stenskiva Louis XVI stil
2014-11-08
276268
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanerad i mahogny med intarsia, höjd 86, 94x45 cm, nyckel finns
Proveniens: Familjen Pilo, Kristianstad-Valje
Fanerskador, lådor invändigt med sprickor