Bouillottelampa

Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, s.k. Bouillotte, för tre ljus, empirestil, 1900-tal, mässing, bordeauxlackerad plåtskärm, höjd ca 65 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

276277

2014-11-08