Teservis skål och sockersked silver
2014-11-08
276278
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TESERVIS, 3 dlr, SKÅL, SOCKERSTRÖARE, silver, 1900-tal, delvis med importstämplar, vikt ca 360 g