Soffbord Swedish Modern

Soffbord Swedish Modern
Soffbord Swedish Modern
Soffbord Swedish Modern
Soffbord Swedish Modern

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, Swedish Modern, okänd formgivare, skiva fanerad med björkrot, underrede i björk, diameter höjd 57, 85x85 cm

Bruksslitage

276285

2014-11-09