Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERIXSON, Sven (1899-1970): "Höstskog", signerad Sven Erixson, olja på kartong, 29x37,5 cm
ÖVRIGT: Utförd omkring 1966
PROVENIENS: Galleri 69, Göteborg 1974

Smärre färgbortfall

276291

2014-11-09