Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERIXSON, Sven (1899-1970): "Höstskog", signerad Sven Erixson, olja på kartong, 29x37,5 cm
ÖVRIGT: Utförd omkring 1966
PROVENIENS: Galleri 69, Göteborg 1974
Smärre färgbortfall
276291
2014-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här