Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård vid kust, signerad och daterad Carl Månsson 1931, olja på duk, 67x100 cm

Krackeleringar

276295

2014-11-09