Göran Wärff ljuslykta

Göran Wärff ljuslykta
Göran Wärff ljuslykta
Göran Wärff ljuslykta
Göran Wärff ljuslykta
Göran Wärff ljuslykta
Göran Wärff ljuslykta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSLYKTA, färgat glas, Göran Wärff Kosta, signerad Kosta G Wärff unik, höjd ca 18 cm

Smärre fotnagg

276309

2014-11-09