Tantalus England
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TANTALUS, 1800-talets slut, England, 3 karaffer med propp, slipad dekor, ställ i betsad ek, höjd 33 cm, extra karaff med propp medföljer
Proveniens: Familjen Gibson, Jonsereds Herrgård
Nagg på en fläns samt en propp
276311
2014-11-09