Tantalus England

Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TANTALUS, 1800-talets slut, England, 3 karaffer med propp, slipad dekor, ställ i betsad ek, höjd 33 cm, extra karaff med propp medföljer
Proveniens: Familjen Gibson, Jonsereds Herrgård

Nagg på en fläns samt en propp

276311

2014-11-09