Kakemon Kina 1900-talets början

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKEMON, Kina, 1900-talets början, föreställande rovfågel på klippa, gouache på papper, 134x53 cm

Veck, skador

276322

2014-11-09