Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, betsade, med stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 68, 47x32 cm
Bruksslitage
276325
2014-11-09