Byråer Louis XV-stil

Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil
Byråer Louis XV-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, betsade, med stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 68, 47x32 cm

Bruksslitage

276325

2014-11-09