Arne Jones skulptur

Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

JONES, Arne (1914-1976) "Yin Yang torso", osignerad, förgylld mässing, höjd inklusive bottenplatta i ek 8 cm, Utförd 1965-70

276338

2014-11-09