Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
JONES, Arne (1914-1976) "Yin Yang torso", osignerad, förgylld mässing, höjd inklusive bottenplatta i ek 8 cm, Utförd 1965-70
276338
2014-11-09