Sängar gustaviansk stil

Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, Bodafors, bemålade, bronserad dekor av blommor, innermått ca 92x187 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Slitage

276347

2014-11-09